Jaki rozmiar koła wybrać na wesele?

Jaki rozmiar koła wybrać na wesele?

  Koło z imionami to najbardziej popularna dekoracja na wesele jaką wybierają Państwo Młodzi, aby udekorować swoją ściankę .  Znajdują się na nim imiona Pani i Pana Młodego, nazwisko lub sentencja np. “Razem lepiej”. Koła można również postawić przed stołem Młodych lub ewentualnie małe koła zamontować z tyłu krzeseł.

Koła  na ścianki weselne

Wielkość dekoracji jest przede wszystkim uzależniona od wielkości ścianki. Jak wiadomo na dużej ściance małe koło może zginąć. Dlatego z praktyki podpowiadamy,  że najlepiej sprawdzają się  koła od 60 cm. I tak nasi klienci zazwyczaj zamawiają 6ocm, 70cm, 80cm, 90cm, a czasem zdarzają się koła 98cm.

Koła przed stół Państwa Młodych

Średnica koła przed stołem zależy od koncepcji Państwa Młodych, ponieważ można zamontować koło wiszące na obrusie wtedy najlepiej się sprawdzą wielkości do 60cm. Jeżeli koncepcja była by taka, aby koło stało na podłodze i opierało się o stół to najlepiej się sprawdzi średnica 80cm – 90cm.

Koła na krzesła Młodych

Przy dekoracji krzeseł kołami trzeba wziąć pod uwagę szerokość oparcia. Wtedy oczywiście muszą być koła z osobnymi imionami. Najlepiej się sprawdzą małe rozmiary takie jak 30cm, 40cm. Można je montować na wstążkach, taśmie dwustronnej piankowej lub żyłce.

Koła z imionami na drzwiach

Dekoracje w formie kół na drzwiach  uzależnione są od szerokości drzwi zazwyczaj drzwi wejściowe pojedyncze powinny mieć od 90cm szerokości. Także koło na nie powinno mieć do 80cm szerokości. Przy drzwiach o dwóch skrzydłach koła powinny mieć do 60cm średnicy.
Tagged , , , , , , ,
0

Your Cart