Jak zamontować dekoracje na ściance weselnej?

Montaż dekoracje na ściance weselnej

Dekoracje na ścianki weselne w postaci kół z imionami, kół ornamentowych, serc, inicjałów, imion Pary Młodej i innych to bardzo często wybierane produkty w naszym sklepie i często zadajecie pytania jak je zamontować. Wszystkie sposoby są uzależnione od tego jaką macie ściankę w domu weselnym.

Na przeźroczystą żyłkę

Sposób montowania dekoracji na przeźroczystą żyłkę jest najbezpieczniejszy jeżeli mamy do dyspozycji haczyki lub coś podobnego np. karnisz. Zazwyczaj domy weselne posiadają takie udogodnienia, ponieważ wiedzą, że młodzi chcą udekorować swoją ściankę. Żyłki nie widać i nie niszczy ona farby, zasłony itp. Jedynym minusem jaki może być to, tzw “majtanie się dekoracji.

Na wstążkę

Montaż dekoracji na wstążkę odbywa się tak samo jak wyżej. Jedynym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniego koloru, który będzie taki sam jak dekoracji lub inny pasujący, współgrający z dekoracją.

Na taśmę dwustronną

Kolejnym sposobem montażu dekoracji na ściankę weselną jest taśma dwustronna, należy przy tym pamiętać , aby taśma była piankowa. Ma ona lepsze właściwości klejące i na sto procent utrzyma dekorację nawet na kilku małych kawałkach. Jednym minusem jest to, że przyklejona bezpośrednio do ściany może zostawić ślady, a w najgorszym wypadku nawet oderwać kawałek farby. Wtedy już nic nie zostaje jak dogadywać się z właścicielem sali.
0

Your Cart